Agregaty Malarskie Pneumatyczne

Oferowane przez nas agregaty malarskie graco oraz agregaty malarskie wiwa służą do profesjonalnego malowania dużych powierzchni. Nadają się do pokrywania małych i dużych powierzchni, o różnorodnych kształtach. Mogą być używany w systemach cyrkulacji cieczy oraz na przemysłowych liniach produkcyjnych, w przemyśle stalowym, produkcji wagonów kolejowych, czy w warsztatach malarskich. Idealnie nadają się również do nanoszenia powłok przeciwpożarowych.

Są bardzo łatwe w obsłudze oraz w aplikacji różnego rodzaju farb oraz lakierów, dzięki temu mogą z nich korzystać nie tylko specjaliści, ale także amatorzy. Ich niezwykle wysoka wydajność sprawi, że będa słuzyły przez wiele lat.

prod airless airless270 01

Agregat malarski Wiwa Airless 270

Agregat hydrodynamiczny nowej generacji z napędem pneumatycznym do natryskiwania airless o wysokiej wydajności przeznaczona jest do powłok o wyjątkowo wysokim uziarnieniu. 

wiwa profit

Agregat malarski Wiwa PROFIT

To kompaktowy, lekki, łatwy w przenoszeniu agregat malarski. Wykonany z najwyższej jakości materiałów. Do prac z farbami wodnymi szczególnie nadają się wersje nierdzewne.

wiwa phoenix

Agregat malarski Wiwa PHOENIX

PHOENIX - to nowy wysoce zaawansowany agregat malarski, do wielu zastosowań. Stosowany w antykorozji do nanoszenia powłoki lakierniczej na metale oraz do innych rodzajów aplikacji (też w przemyśle meblarskim).

wiwa professional

Agregat malarski WIWA PROFESSIONAL

PROFESSIONAL- nowa seria agregatów WIWA do zastosowań w ciężkiej antykorozji. Umożliwia natryskiwanie różnorodnych cieczy o dużych gęstościach do przemysłowego pokrywania dużych powierzchni. Oferuje świetną wydajność nawet w najcięższych warunkach. Jest łatwa w obsłudze i serwisowaniu.

wiwa-herkules

Agregat malarski Wiwa HERKULES

Najlepsze agregaty do ochrony przed korozja. Wysokie ciśnienie oraz duża wydajność umożliwiają natrysk materiałów gruboziarnistych oraz farb bezrozpuszczalnikowych. Idealne do przemysłu stoczniowego, taboru kolejowego oraz budownictwa.

merkur481

Agregat malarski Graco MERKUR 48:1 nowy model

Agregat malarski Graco MERKUR 48:1 hydrodynamiczny, pneumatyczny - pompa tłokowa. Zestawy Merkur zostały przeznaczone do wydajnego natrysku wysokiej jakości powłok, zostały zbudowane na bazie pomp tłokowych Merkur o specjalnej konstrukcji.

xtremenxt701

Agregat malarski Graco XTREME NXT 70:1

Agregat malarski Graco XTREME NXT 70:1 został skonstruowany specjalnie do wysokowydajnego natrysku materiałów antykorozyjnych o najwyższych parametrach lepkości i gęstości. Jest on zbudowany na bazie pompy tłokowej XTREME napędzanej silnikiem powietrznym NXT 6500. Pompy te odznaczają się wyjątkową trwałością i wieloletnią eksploatacją w ekstremalnych warunkach pracy.