Agregaty malarskie pneumatyczne Graco Wiwa

Pneumatyczne agregaty malarskie pozwalają na szybkie przeprowadzenie renowacji. Ułatwiają pracę i w bardzo dużym stopniu skracają czas jej wykonania. Agregaty w naszej ofercie przeznaczone są do użytku przemysłowego. Są wytrzymałe, co przekłada się na ich żywotność oraz charakteryzują się wysoką jakością. Wśród urządzeń natryskowych słyną z dużej uniwersalności i bardzo cichej pracy.

Agregaty malarskie pneumatyczne

Malarskie agregaty pneumatyczne to urządzenia, które do działania wymagają posiadania kompresora. Tego typu agregaty bardzo często są w dużej mierze wielofunkcyjne, przez co polecane są dla osób, które pracują z wieloma rodzajami powłok. Ponadto są one zdecydowanie cichsze niż odpowiedniki elektryczne.

Agregaty pneumatyczne możemy spotkać w dwóch wariantach. Ze zbiornikiem zamocowanym na kółkach oraz ze zbiornikiem bezpośrednio przy pistolecie. Przez wzgląd na wygodę zdecydowanie lepszym wyborem będą te pierwsze. Wymagają one mniej siły i nie obciążają ręki, a przez to mogą być stosowane nawet przez osoby o trochę mniejszej sile fizycznej. Takie rozwiązanie zwykle bezpośrednio przekłada się na efektywność pracowników oraz ich ogólne zadowolenie z pracy.

Czym charakteryzuje się agregat pneumatyczny

Zasada działania agregatu pneumatycznego, opiera się na zastosowaniu powietrza pod ciśnieniem, które podczas natrysku, miesza się z farbą, tworząc gładką i wysokiej jakości powierzchnię.

Istotną zaletą tych urządzeń jest wysoka wytrzymałość. Potrafią służyć długie lata nawet w najcięższych warunkach. Nasze urządzenia zdecydowanie polecamy  zakładom, które cechują się trudnym środowiskiem pracy.

Oferowane przez nas agregaty malarskie graco oraz agregaty malarskie wiwa służą do profesjonalnego malowania dużych powierzchni. Nadają się do pokrywania małych i dużych powierzchni, o różnorodnych kształtach. Mogą być używany w systemach cyrkulacji cieczy oraz na przemysłowych liniach produkcyjnych, w przemyśle stalowym, produkcji wagonów kolejowych, czy w warsztatach malarskich. Idealnie nadają się również do nanoszenia powłok przeciwpożarowych.

Są bardzo łatwe w obsłudze oraz w aplikacji różnego rodzaju farb oraz lakierów, dzięki temu mogą z nich korzystać nie tylko specjaliści, ale także amatorzy. Ich niezwykle wysoka wydajność sprawi, że będą służyły przez wiele lat.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z polityką cookie i prywatnosci.