Węże do malowania

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Bez dobrego węża malarskiego nie uda się żadne malowanie natryskowe. Jest to nieodłączny element każdego agregatu malarskiego. Jest to sprzęt, który dość często ulega awariom jednak na szczęście bardzo łatwo go wymienić. Na stronie oferujemy mocne i wytrzymałe węże malarskie, pasujące do zdecydowanej większości urządzeń. Stawiamy na jakość oraz umiarkowane ceny. Węże oferowane na naszej stronie mogą wytrzymać ciśnienie nawet na poziomie 600 barów.

Węże do malowania


Węże do malowania nadają się do pracy z niemal każdym rodzajem farb, bez względu na ich gęstość. Wysoka jakość zapewnia również długą żywotność i małą podatność na załamania oraz otarcia. Występują w różnych długościach, które można dobierać w zależności od indywidualnych potrzeb.

Rodzaje węży do malowania


Standardowo węże malarskie możemy podzielić na te z końcówką 1/4″ oraz 3/8″. Większe końcówki 3/8″ pozwalają na nakładanie szpachli oraz gęstszych materiałów, natomiast mniejsze przystosowane są do aplikacji różnego rodzaju farb. Węże w dużym stopniu wpływają na komfort oraz efektywność pracy. Dobrze dobrany wąż nie tylko oszczędzi nasze farby, ale także siłę roboczą.

Węże malarskie różnią się między sobą także wytrzymałością materiału, z którego są wykonane oraz elastycznością. Takie o oplocie stalowym będą dużo mocniejsze niż te tekstylne. Ogólnie rzecz biorąc, te stalowe będą nadawały się do pracy pod dużym ciśnieniem, jednak zdecydowanie tracą na elastyczności. Kupując wąż do farby, zdecydowanie warto też zwrócić uwagę na jego odporność na czynniki chemiczne oraz temperaturę.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z polityką cookie i prywatnosci.