Myjki wysokociśnieniowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 41

Myjki wysokociśnieniowe — uniwersalne urządzenie do użytku profesjonalnego i prywatnego 

Myjki wysokociśnieniowe, to urządzenia, które pozwalają na wygodne i skuteczne czyszczenie różnego rodzaju powierzchni. Znajdą swoje zastosowanie w różnego rodzaju zakładach produkcyjnych lub usługowych, gdzie są niezbędnym elementem wyposażenia. Z powodzeniem mogą też być stosowane w gospodarstwach rolniczych. Mycie strumieniem wody pod wysokim ciśnieniem jest niezwykle skuteczne i ogranicza konieczność użycia agresywnych środków chemicznych. Postawienie na sprzęt o wysokiej wydajności oraz pracujący pod odpowiednio dużym ciśnieniu pozwoli na sprawne wykonywanie pracy i uzyskanie zadowalających efektów.

Myjki wysokociśnieniowe w ofercie Avis

W ofercie naszego sklepu znajdziesz sprzęt do mycia ciśnieniowego takich producentów jak Oertzen. To wysokiej jakości sprzęt o niskiej awaryjności, który często wybierają zakłady wytwórstwa konstrukcji stalowych, firmy zajmujące się budową statków, oraz branże z sektora budowlano-montażowego. Szerokie portfolio naszych produktów oraz niezbędnych do nich akcesoriów pozwala zaopatrzyć się u nas w kompletny sprzęt potrzebny do prowadzenia Twojego biznesu. Myjki wysokociśnieniowe Oertzen wyróżniają się na tle konkurencyjnych urządzeń wysoką wydajnością pracy silnika, który zapewnia długie godziny wydajnej pracy. Część modeli zostało osadzonych na czterech pompowanych kołach oraz wyposażono je w rurową klatkę konstrukcyjną. Udogodnienia te pozwalają na łatwy transport urządzenia i wygodne przemieszczanie na miejsce wykonywanie prac.

Gdzie znajdą swoje zastosowanie myjki wysokociśnieniowe?

Myjki z powodzeniem można stosować do mycia pojazdów, maszyn budowlanych i różnego rodzaju sprzętów rolniczych. Ciśnienie oraz strumień wody są na tyle wysokie, że pozwolą na usunięcie nawet silnych i zaschniętych zabrudzeń, jednak jednocześnie nie uszkodzą lakieru lub innej czyszczonej powierzchni. Czasami konieczne jest oprócz dokładnego mycia także odtłuszczenie. W tym przypadku sprawdzi się podgrzewacz pozwalający zmywać na gorąco powierzchnię i przygotować ją do użytku lub dalszego wykonywania różnego rodzaju prac. Myjki mają swoje zastosowanie w utrzymaniu czystości na fermach i w gospodarstwach rolnych. Sprawdzą się w miejscach, które zajmują się hodowlą zwierząt, a także przetwórstwem różnego rodzaju płodów rolnych. Mogą też być też przeznaczone do komercyjnych zastosowań przy myciu dachów, lekkich elewacji, klinkieru, tynków, chodników oraz kostki brukowej naturalnej i betonowej.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z polityką cookie i prywatnosci.