O nas

Poznajcie naszą firmę

Naszym celem jest zrealizowanie zamówienia w możliwie najkrótszym czasie, wraz z indywidualnym podejściem do klienta. Oferujemy nie tylko kompleksowe zaopatrzenie, ale również specjalistyczny sprzęt renomowanych marek. Dzięki produktom z naszego sklepu, można odpowiednio wyposażyć pracowników zajmujących się profesjonalnie malowaniem powierzchni nakładaniem powłok lakierniczych, metalizacji natryskowej, mycia wysokociśnieniowego
oraz obróbki strumieniowo ściernej. Na co dzień współpracujemy z wieloma firmami specjalizującymi się w wytwórstwie konstrukcji stalowych, budowie statków czy z branż budowlano-montażowych.

Dlaczego warto nam zaufać?

Malowanie nie ma przed nami żadnych tajemnic, gdyż od lat zajmujemy się profesjonalnym doborem narzędzi. W katalogu produktów zawarliśmy, oprócz specjalistycznego sprzętu najwyższej jakości środki ochrony osobistej, które pozwolą uniknąć szkodliwego wpływu związków chemicznych na zdrowie pracowników. Specjalizujemy się również w fachowym doradztwie, udzielamy porad odnośnie doboru najlepszego sprzętu do prowadzenia danej działalności gospodarczej związanej z malowaniem powierzchni. Na podstawie produktów na stronie wybieramy najbardziej optymalną ofertę, która spełni oczekiwania zarówno usługodawców, jak i usługobiorców.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku jesteśmy w stanie zaproponować najwyższą jakość. Nasza oferta ciągle jest poszerzana o dodatkowe produkty, dlatego zachęcamy do śledzenia strony na bieżąco. Idąc z duchem czasu, jesteśmy otwarci na najnowsze technologie, dlatego mogą Państwo odnaleźć również nowoczesne maszyny, które wykorzystują osiągnięcia technologii do uzyskania jak najlepszego rezultatu.

Dlaczego my?

Przede wszystkim wyróżniamy się na rynku wysoką jakością świadczonych usług. Naszym zdaniem jest to podstawa prowadzenia działalności gospodarczej. Z tej przyczyny dbałość o klienta i terminowe realizowanie zamówień jest dla nas priorytetem. 

shutterstock_546974002
Avis mycie wysokociśnieniowe

Funkcjonujemy na rynku od wielu lat, dzięki czemu zyskaliśmy mnóstwo zaufanych klientów. Nasze podejście charakteryzuje indywidualne podejście do każdego zamówienia. Nade wszystko cenimy sobie wysoką jakość świadczonych usług, dlatego oferujmy wyłącznie towar z najwyższej półki. Zapraszamy do kontaktu, z chęcią odpowiemy na każde pytanie dotyczące naszej oferty.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z polityką cookie i prywatnosci.