Agregat malarskie elektryczne Graco

Agregaty malarskie potrafią znacznie ułatwić nakładanie różnego rodzaju farb antykorozyjnych i ochronnych. Są bardzo wygodne w użyciu i szybkie. Pozwalają dotrzeć do zwykle niedostępnych miejsc oraz pozwalają nałożyć na powierzchnie równe warstwy farby. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości agregaty, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających profesjonalistów. Urządzenia sprzedawane w naszym sklepie cechują się nieprzeciętną jakością oraz dużym bezpieczeństwem. Posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty oraz potrzebne pozwolenia. Gwarantują niezawodność przez długie lata.

Agregaty malarskie elektryczne

Agregaty malarskie znacząco wpływają na szybkość i dokładność prac malarskich. Mogą być użytkowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Tego typu urządzenia pozwalają na pomalowanie więcej niż 4 metry kwadratowe powierzchni w ciągu jednej minuty. Nie ma szans, aby takie tempo osiągnąć podczas malowania tradycyjnego.

Metodyka działania agregatów malarskich polega na rozbijaniu kropel farby, która na różne powierzchnie nanoszona jest pod dużym ciśnieniem. Pozwala to na dokładne rozprowadzenie farby bez obawy o zacieki i nierówności.

Jak dobrać agregat malarski ze względu na rodzaj farby

Podczas wyboru odpowiedniego agregatu malarskiego do firmy, najlepiej kierować się rodzajem farby, której zamierzamy używać. To, co najważniejsze w wyborze to otwór dyszy, ciśnienie oraz całkowita wydajność urządzenia.

Zasadniczo kluczową kwestią jest gęstość danej farby. Im jest ona większa, tym większa też powinna być ogólna moc urządzenia oraz jego ciśnienie. Najbardziej wymagające pod tym kątem są farby elewacyjne oraz antykorozyjne (z cynkiem). Dużymi wymaganiami sprzętowymi odznaczają się również farby ogniotrwałe. Dzięki urządzeniom sprzedawanym w naszym sklepie nie będziesz się musiał o to martwić. Każdy z agregatów dostosowany jest do wymogów przemysłowych, co bezpośrednio przekłada się na jego dużą moc, która bez problemu poradzi sobie z każdym rodzajem farby.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z polityką cookie i prywatnosci.