Hełmy, kombinezony, rękawice do piaskowania i śrutowania

Wyświetlanie wszystkich wyników: 25

Właściwa ochrona na stanowisku pracy

Wykonując prace w warunkach, które mogą być niebezpieczne dla pracownika, absolutnie niezbędne są środki ochrony osobistej. Należą do nich między innymi hełmy do piaskowania, a także dedykowane kombinezony do piaskowania. Dzięki nim oczy oraz układ oddechowy osoby, która wykonuje piaskowanie lub śrutowanie, są w pełni chronione. Specjalna konstrukcja hełmów, kombinezonów i rękawic sprawia, że pył oraz śrut nie ma kontaktu z ciałem pracownika, nie wywołuje podrażnień ani groźnych chorób. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór odzieży ochronnej. Oprócz hełmów do piaskowania, dużą popularnością cieszą się niezawodne i trwałe rękawice oraz kombinezony.

Funkcjonalne i bezpieczne hełmy do piaskowania

Oferowane na avisonline.pl sprzęty ochrony osobistej są nie tylko bezpieczne, ale również bardzo funkcjonalne. Specjalnie zaprojektowane i wykonane hełmy do piaskowania z dołączoną peleryną, chronią twarz i oczy. Głowa i korpus pracownika są chronione przed różnymi niebezpiecznymi odpryskami, w tym odłamkami ścierniwa lub odspajanych produktów korozji. Hełm do piaskowania wyposażony jest w układ, który izoluje powietrze niezdatne do oddychania, jednocześnie chroniąc pracownika przed wdychaniem pyłu. Cały kombinezon do piaskowania chroni przed pyłami mineralnymi i roślinnymi, których ziarna mają powyżej 60µm. W połączeniu z kombinezonem, hełmy do piaskowania stanowią doskonałą odzież roboczą dla “piaskowników” i wszystkich, którzy pracują w warunkach dużego zapylenia. Zapewniają dużą widoczność, a dodatkowo oferowane przez nas modele wyposażone są w lampę LED, która pomaga wykonywać prace nawet wtedy, gdy powietrze staje się zapylone.

Niezbędny sprzęt ochronny do piaskowania i śrutowania

Nasze hełmy do piaskowania to profesjonalna odzież robocza, która jest niezbędna wszędzie tam, gdzie występuje duże zapylenie i konieczna jest praca w warunkach szkodliwych. Dla pełnego zabezpieczenia “piaskarza” i “śrutownika”, warto wyposażyć go również w rękawice do piaskowania”. Dzięki nim dłonie, podobnie jak oczy i układ oddechowy, pozostaną odizolowane od wpływu pyłu i odprysków. Wszystkie produkty, oferowane przez avisonline.pl wykonano z najwyżej jakości materiałów, aby uzyskać maksymalną wytrzymałość. Zarówno hełmy, rękawice, jak i kombinezony do piaskowania doskonale spełniają swoją funkcję i zapewniają pracownikom poczucie bezpieczeństwa. Dodatkowo, nasze produkty spełniają rygorystyczne, europejskie normy jakości, dzięki czemu są jednymi z najlepszych środków ochrony osobistej na rynku.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z polityką cookie i prywatnosci.